CLUB

Vítej v klubu! Pěkný večer s přáteli s bohatou atmosférou - už nemusíte cestovat do hlavního města. Naše kolekce Club promění váš obývací pokoj ve stylové městské místo.

RUKA V RUCE - S ANDY WAND

Rasch představuje novou kolekci tapet jménem Andy Wand.
Získejte Andyho nezaměnitelný vzhled! Tapety s hrubě omítnutým betonovým vzhledem s jemným leskem, grafickým vzorem nebo motivem rustikální cihly

Kimono - japonský vkus pro váš domov

Tiché, přirozené a tak estetické. Není divu, že japonský styl života se k nám už dávno přestěhoval. S kolekcí Kimono nyní mohou stěny zářit v indigo modré, jasně červené barvě a v široké škále přírodních tónů. Obklopeni jasnými liniemi a expresivní malbou se rychle cítíme jako uprostřed japonského čajového obřadu.

Desima

Nyní máme k dispozici další tři nové kolekce textilních tapet od německé rodinné společnosti DESIMA. Textilní tapety jsou velmi vhodné zejméno do luxusních prostor pro osobní i komerční využití. Mají výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti.

Novinka Behang

Nově jsme do nabídky zařadili nizozemského výrobce tapet a fototapet BEHANG. Originální neotřelý styl, velmi dobrá kvalita materiálu i tisku. V sortimentu máme vintage fototapety pro dospělé a jemné dekory pro děti. Všechny fototapety jsou ve vlies provedení, lepí se v pásech /snadnější způsob lepení/.

Nová Etro kolekce

Etro představuje první vlastní kolekci tapet vytvořenou ve spolupráci s renomovanou firmou Rasch. Tímto spojením se vytvořila luxusní značka interiérového designu Etro wallcoverings. Tiskové designy tapet jsou používány při výrobě textilu, tapety tak vypadají velmi originálně a luxusně. Kolekce obsahuje čtyři designové typy doplněné jednobarevnými tapetami a tapetami s pruhy, které lze velmi snadno kombinovat.