RUKA V RUCE - S ANDY WAND

Rasch představuje novou kolekci tapet jménem Andy Wand.

Získejte Andyho nezaměnitelný vzhled! Tapety s hrubě omítnutým betonovým vzhledem s jemným leskem, grafickým vzorem nebo motivem rustikální cihly.

#NATUREDESIGN

Příroda jako design - už nemůže být krásnější. #NATUREDESIGN vytváří úžasnou tapetu se vzorem s nadrozměrnými listy a přirozenou lehkostí. Díky jemnému lesku a přirozené struktuře zdokonaluje tapeta tento styl. Jasné, ale jemné barvy dodávají stěnám správnou rovnováhu, aby se dovedně prezentovaly, ale ne aby se tlačily do popředí.

#LOFTSTYLE

Nezaměnitelný #LOFTSTYLE převažuje nejen ve starých továrních budovách a skladech, tento styl se také pohodlně přesune do vašich čtyř stěn. Na základě různých odstínů šedé v kombinaci s bílými odstíny, cihlově červenou, ale také se stopami noční modré a fialové, vypadají tyto tapety zdrženlivě, ale stále vzrušující, kde je to žádoucí. Před rustikální cihlovou zdí, hrubě omítnutým betonovým vzhledem s mírným leskem nebo grafickým vzorem, sběratelské předměty z blešího trhu nebo nábytek v působivém průmyslovém vzhledu vypadají opravdu dobře.

#CHARMINGHOME

Teď je to útulné. V #CHARMINGHOME získá útulná pohovka s nadýchanými polštáři harmonické pozadí. S domáckou textilní strukturou v měkkých a stylových barvách hladkých tapet se na rty diváka automaticky vloží úsměv. Tento styl je doplněn vzorovou tapetou, která se pyšní elegantními listovými úponky. Aby byl zrak dokonalý, jemný lesk dovedně hraje se světlem. Půvabný!

#URBANLIVING

Trochu půvabu, dotek vintage, sofistikovanosti a především: přímo trend. #URBANLIVING je tak všestranný a rozmanitý. Lákadlem je také abstraktní květinová nádhera s vzrušujícími barevnými kombinacemi a kosmopolitními vzory s širokou škálou hodin, známek, pohlednic a nápisů různých metropolí. Každá tapeta v tomto stylu má navíc třpytivý lesk, který dovedně hraje se světlem a dotváří vzhled.